RARE REPLAY, 30 HIT GAMES View larger

RARE REPLAY, 30 HIT GAMES

Xbox One | Microsoft

885370951509

Britské vývojárske štúdio Rare tento rok oslávi 30 rokov pôsobenia na hernom trhu a celkom dlho sa špekulovalo, čím túto udalosť oslávia. Vznikla kompilácia Rare Replay, ktorá vás prevedie od najstarších 2D klasík až po moderné tituly z Xbox 360. Táto neobyčajná pokladnica kultových hier osloví ostrieľaných hráčov, ale aj úplných nováčikov.!

More details


Reduced price!

16,99 € tax incl.

-9,00 €

25,99 € tax incl.

Na sklade

BuyBack
RARE REPLAY, 30 HIT GAMES

RARE REPLAY, 30 HIT GAMES

Xbox One

Write here your name, with a maximum of 100 characters.

Write here a valid e-mail address, or we won't be able to send you a reply! Use a maximum of 100 characters.

Write here your phone number, with 9 digits, or a plus sign (+) and 11 digits.

Write here anything you want to tell us about your buyback query! Use a maximum of 1000 characters.

Sending, please wait...

Your buyback query has been sent! We'll answer you as soon as possible.

Sorry! An error has occurred sending your query.

5,90 €

Data sheet

Veková kategória PEGI 16+
Lokalizácia Anglický jazyk
Jazyk audio Anglický
Jazyk menu Anglický
Jazyk titulky Anglický
Výrobca MICROSOFT GAMES
Typ distribúcie Krabicová
Záruka 24 mesiacov

More info

Britské vývojárske štúdio Rare tento rok oslávi 30 rokov pôsobenia na hernom trhu a celkom dlho sa špekulovalo, čím túto udalosť oslávia. Vznikla kompilácia Rare Replay, ktorá vás prevedie od najstarších 2D klasík až po moderné tituly z Xbox 360. Táto neobyčajná pokladnica kultových hier osloví ostrieľaných hráčov, ale aj úplných nováčikov. Veľké lákadlo tvorí mimoriadny počet achievement bodov, ktorý sa zastavil na hranici 10 000. To už bude poriadna výzva!

 

Zoznam hier:

 •          Jetpac (1983, 1-2 hráči) - Strieľačka s hlavnou postavou Jetmanom, ktorý musí znovu zostrojiť svoju raketu, získať pre ňu palivo a ešte pritom odrážať útoky mimozemšťanov.
 •          Atic Atac (1983, 1 hráč) - Adventura z vtáčej perspektívy s dobrou znovu hrateľnosť vďaka náhodným umiestnením objektov a trom rôznym triedam postáv.
 •          Lunar Jetman (1983, 1-2 hráči) - Druhý diel úspešného titulu "Jetpac" tentoraz s posunom obrazovky a náhodne generovaným prostredím.
 •          Sabre Wulf (1984, 1-2 hráči) - Tradičná "bludiskovka" v džungli, v ktorej si svoju premiéru odbil prieskumník Sabreman, na ktorého číhalo rád nebezpečenstiev vrátane samotného Wulfa.
 •          Underwurlde (1984, 1 hráč) - Prvá skutočná platformová hra od štúdia Rare. Pomôžte Sabremanovi prežiť všetky nástrahy a uniknúť jedným z troch východov.
 •          Knight Lore (1984, 1 hráč) - Predstavenie dychberúceho izometrického enginu Filmation. Sabreman musí dôkladne prehľadať hrad, aby našiel predmety určené na vyliečenie choroby, kvôli ktorej je z neho vlkolak.
 •          Gunfright (1986, 1-2 hráči) - Hra z prostredia divokého západu v izometrickom štýle s vylepšeným enginom a novými prestrelkami z pohľadu prvej osoby.
 •          Slalom (1987, 1-2 hráči) - Prvý konzolová hra. Dostaňte sa do cieľa každej trate pred vypršaním času a pritom sa vyhýbajte stromom, sankárom, snehuliakom a iným lyžiarom.
 •          R.C. Pro-Am (1988, 1 hráč) - Závodná hra, ktorá sa stala inšpiráciou pre budúce podobné tituly štúdia Rare. Po celej trati sú rozosiate rýchlostné prémie, vylepšenia a zberateľské bonusy.
 •          Cobra Triangle (1989, 1 hráč) - Nasadnite do člna a stretnite sa so súpermi na ostrí noža. Zostreľujte ich, umiestňujte míny a zneškodňujte vodné obludy.
 •          Snake Rattle N Roll (1990, 1-2 hráči) - Adventúra z izometrického pohľadu kladúca dôraz na rýchlosť. Rattle a Roll musia zjesť v každej úrovni dostatok tvorov menom Nibbley-Pibbley, aby mohli zazvoniť a otvoriť si východ.
 •          Digger T. Rock (1990, 1-2 hráči) - 2D hra, v ktorej musí Digger nájsť aktivátor východu, postaviť sa na neho a počas 60 sekúnd sa dostať k východu.
 •          Solar Jetman (1990, 1 hráč) - Hra postavená na preskúmavanie a fyzike. Jetman musí odtiahnuť palivo a ďalšie predmety k svojej lodi.
 •          Battletoads (1991, 1-2 hráči) - Zručnosti a vytrvalosť, to sú hlavné predpoklady na nejednotvárnej ceste za záchranou Pimple a princeznej Angeliky z pazúrov temnej kráľovnej.
 •          R.C. Pro-Am II (1992, 1-4 hráči) - Pokračovanie" RC Pre-Am "so širšou ponukou prostredí, väčšími možnosťami úprav áut a bonusovými hrami.
 •          Battletoads Arcade (1994) - Prvá hra zo série "Battletoads", ktorá umožňovala hrať za všetky tri žaby súčasne. Nikdy sa nedočkala vydania na domácich systémoch, až teraz v rámci kolekcie "Rare Replay"!
 •          Killer Instinct Gold (1996, 1-2 hráči) - Domáca verzia titulu "Killer Instinct 2" s niekoľkými režimami pre viac hráčov (vrátane turnajov) a tréningovou školou bojových umení.
 •          Blast Corps (1997, 1 hráč) - Kultový klasika s celým radom zničiteľných vozidiel (od buldozérov po roboty), ktoré slúžili na vyčistenie cesty pre neovládateľný nosič jadrových rakiet.
 •          Banjo-Kazooie (1998, 1 hráč) - 3D adventúra, v ktorej sa museli Banjo a Kazooie vysporiadať so zlou čarodejnicou Gruntildou, ktorá uniesla Banjovu sestru Tooty s cieľom privlastniť si jej krásu.
 •          Jet Force Gemini (1999, 1-4 hráči) - Medzihviezdna akčná adventúra, ktorá je mixom preskúmavania z pohľadu tretej osoby a boja s mimozemšťanmi. Poslední traja členovia JFG sa stretnú s Mizar.
 •          Perfect Dark (vydané v roku 2000, 1-4 hráči) - Strieľačka kladúca dôraz na nenápadnosť a odohrávajúca sa v roku 2023. Hráči sa ujímajú tajnej agentky Joanny Dark, ktorá bojuje proti korporácii dataDyne. Na ceste za odhalením mimozemského sprisahania sa vydáva do rôznych kútov sveta.
 •          Banjo-Tooie (2000, 1-4 hráči) - Hra vychádza z titulu Banjo-Kazooie a ponúka väčšie svety, oddelene ovládateľné postavy, režimy viacerých hráčov a oveľa viac pohybov k naučenie.
 •          Conker's Bad Fur Day (2001, 1-4 hráči) - Komediálna adventúra, ktorá kombinuje niekoľko žánrov (strieľačka z pohľadu tretej osoby, závodná hra, plošinovka) s vyzretým humorom, popkultúrnymi odkazmi a paródiou.
 •          Grabbed by the Ghoulies (2003, 1 hráč) - Prvá hra štúdia Rare na Xbox. Komiks zasadený do strašidelného domu vyznačujúceho sa zničiteľným prostredím a plného Ghulov najrôznejších druhov.
 •          Perfect Dark Zero (2005, 1-4 hráči lokálne alebo do 32 hráčov online) - Dej je časovo zasadený pred udalosti v "Perfect Dark" a ponúka hlbší pohľad do Joanninej minulosti. Hra kombinuje strieľačku z prvej a tretej osoby doplnenú o prvky krytia.
 •          Kameo: Elements of Power (2005, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Mystická adventúra zameraná na boj a prieskum v hlavnej úlohe s elfkou Kameo, ktorá sa môže premeniť do desiatich bojovníčok rôznych elementov.
 •          Viva Piñata (2006, 1-2 hráči lokálne) - Magická simulácia záhradníčenia / života, v ktorom sa mohol hráč starať o záhradný raj, vábiť rôzne Piñaty a chrániť ich pred profesorom Peşterom a jeho Ruffianom.
 •          Jetpac Refuelled (2007, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Moderný remake titulu "Jetpac". Pred hráčmi stojí výzva v podobe 128 úrovní, v ktorých je ich úlohou znovu zostrojiť raketu a zohnať pre ňu palivo.
 •          Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (2008, 1-2 hráči lokálne alebo do 4 hráčov online) - Otvorenejší prístup k sérii s väčšími možnosťami úprav a výzvami v podobe stavby rôznych dopravných prostriedkov, ktorej hlavným hrdinom zadáva LOG (Pán hier).
 •          Viva Piñata: Trouble in Paradise (2008, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Ponúka nové druhy a výzvy plus púštne a polárne oblasti, kde je možné odchytiť domorodé Piňaty.

Video

Customers who bought this product also bought:

30 other products in the same category: